کاشت در محل اسکار

کاشت در محل اسکار

داشتن موهای پر پشت  یک ملاک زیبایی  برای هر فردی به شمار میرود و همه افراد خواهان این موضوع می باشند .
اما مسئله ایی که وجود دارد و گاها برخی از افراد با آن درگیر هستند  وجود خط اسکار در سر افراد به دلایل مختلف ی باشد که گاها بر اثر جراحات ، تصادفات  جراحی و . . . . به وجود می آیند که ظاهر افراد را  خدشه دار کرده و مورد توجه اطرافیان می باشد که خوشایند نبوده و روحیه و اعتماد به نفس خود شخص را  تحت تاثیر فرار می دهد . 

روش FIT

از آن جایی که خون رسانی به بافت زخم و بخیه ، به خوبی بافت های دیگر صورت نمی پذیرد ، فاصله پیوند های مو باید بیشتر از حد معمول خود باشند.

با رشد کردن پیوندها در بافت زخم و بخیه ، رگ های خونی جدیدی در آن ناحیه شکل خواهند گرفت.پس از ایجاد رگ های خونی جدید ، می توان تراکم مو را در آن ناحیه افزایش داد.

پس از انجام عملیات کاشت مو ، مراقبت های خاصی را باید از پیوند های درون بافت زخم و بخیه بعمل آورد ، چرا که بافت زخم و بخیه نمی تواند به خوبی بافت های عادی پیوند ها را درون خود نگه داشته و آن ها به راحتی خارج می شوند.

در صورت تراکم بیش از حد موهای کاشته شده در بافت زخم و بخیه ، سرعت رشد آن ها پایین خواهد بود.در صورت قرار گرفتن صحیح مناطق گیرنده و همچنین به عمل آوردن مراقبت های پس از عمل به طور شایسته ، می توان انتظار سرعت رشد مناسب را داشت.

سوالات متداول

کاشت ابرو برای نواحی دارای اسکار از محدودیت هایی برخوردار است که باعث سخت و دشواری انجام این عمل زیبایی می شود. یکی از محدودیت هایی که عمل زیبایی کاشت ابرو بر روی اسکار به همراه دارد این است که به دلیل از بین رفتن عروق خونی در اثر جراحت امکان تضمین صد در صد نسبت موفقیت آمیز بودن و رویش موها در اسکار وجود ندارد. به دلیل جنس سخت و سفتی که ناحیه اسکار دارا است، کاشت ابرو در ناحیه اسکار بسیار سخت و زمان بر می باشد.