مزوتراپی بینی مشهد برای بینی‌های استخوانی و گوشتی

مزوتراپی بینی مشهد زنی سیاه پوست با دست روی بینی اشاذه می کند

امروز اغلب ما می‌دانیم که در میان کشورهای مختلف، کشور ایران از لحاظ جراحی‌های زیبایی در زمره برترین کشورهای جهان قرار گرفته است. بارها بسیاری از هنرمندان برای برخی از جراحی‌ها به کشورهای دیگر سفر کرده‌اند. در این میان یکی از پرطرفدارترین جراحی‌ها که طی چند سال اخیر رواج بیشتری پیدا کرده است جراحی بینی است. امروزه پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا روش‌های مختلفی برای جراحی‌های زیبایی به وجود آید. یکی از جدیدترین روش‌هایی که امروز طرفداران زیادی پیدا کرده است مزوتراپی بینی مشهد است.

معمولاً با گذر زمان افراد مختلف چه مرد و چه زن تمایل دارند که زیبا و جوان بمانند؛ به همین علت از روش‌های مختلف تقویتی و جراحی استفاده می‌کنند برای اینکه چهره آن‌ها زیباتر نشان داده شود و تحت تأثیر اثرات پیری قرار نگیرد. استفاده کردن از لوازم آرایش‌ها و روش‌های درمانی مختلف می‌تواند این عامل را ثابت کند. مزوتراپی بینی مورد استفاده افراد مختلفی قرار گرفته است و توانسته تا حدی رضایت آن‌ها را جلب کند. در ادامه با سماطب همراه باشید.

 

مزوتراپی بینی مشهد

افرادی که به هر دلیلی می‌خواهند در فرم بینی خود تغییراتی ایجاد کنند و از عمل زیبایی بینی می‌ترسند می‌توانند از این روش درمانی استفاده کنند. در مزوتراپی بینی با توجه به داروهای ترکیبی و پرکننده از طریق سوزن مزوتراپی که مخصوص این کار است در نواحی عمیق تزریق انجام می‌دهند. با انجام این کار می‌خواهند تقارن طرفین بینی را به وجود می‌آورند. متخصصان تلاش می‌کنند تا بینی فرد مورد نظر بهبود پیدا کند.

در این روش بیمار به‌صورت کامل بی‌هوش نمی‌شود و پزشک متخصص به‌وسیله بی‌حسی موضعی این کار را انجام می‌دهد. از لحاظ مدت زمانی که برای درمان در نظر گرفته شده است دوره نقاهت ۵ روز بوده و حتی گاهی اوقات افراد خیلی راحت و سریع می‌توانند کارهای روزانه خود را انجام دهند. یکی از مزیت‌های مزوتراپی بینی مشهد این است که نیاز به چسب زدن روی بینی نیست و شما می‌توانید در یک مدت زمان کوتاه نتیجه کار را مشاهده کنید. مزوتراپی با توجه به استخوانی و گوشتی بودن بینی متغیر خواهد بود که در ادامه به تفاوت‌های آن دو اشاره خواهیم کرد.

عمل زیبایی بینی مزوتراپی بینی

   بینی‌های گوشتی

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌هایی که افراد دارای بینی‌های گوشت دارند این است که بتوانند با تغییر دادن ظاهر و فرم بینی، بینی خود را زیباتر نشان دهند. یکی از شایع‌ترین مراجعان به کلینیک‌ها برای مزوتراپی بینی مشهد مربوط به افرادی است که بینی‌های گوشتی دارند. مزوتراپی به این افراد فرصت می‌دهد تا در یک بازه زمانی کوتاه و با یک دوره نقاهت کم، بینی خود را تغییر دهند. در مزوتراپی بینی‌های گوشتی متخصص با توجه به فرم بیمار و بررسی‌هایی که از قبل انجام داده است تزریق را در بخشی از نواحی بینی انجام می‌دهد. بیمار می‌تواند در مدت کوتاه شاهد تغییرات در صورت خود باشد. افرادی که مزوتراپی بینی انجام می‌دهند باید به دلیل توصیه‌های پزشک، به مدت ۵ روز کارهای سنگین انجام ندهند تا روند بهبودشان بهتر و سریع‌تر انجام شود.

   بینی‌های استخوانی

علاوه بر افرادی که دارای بینی‌های گوشتی هستند افرادی که دارای بینی‌های استخوانی هستند نیز دغدغه‌ زیبایی بینی خود را دارند و می‌خواهند قسمت‌هایی از فرم بینی آن‌ها تغییر کند؛ به همین علت اقدام به مزوتراپی بینی می‌کنند. افراد باید با پزشک خود مشورت کنند و پزشک با توجه به تجربه و مهارتی که دارد به بیمار توصیه کند که این کار را انجام دهد یا نه. گاهی اوقات امکان دارد انجام مزوتراپی بینی برای برخی از افراد مشکلات تنفسی به دنبال داشته باشد؛ به همین علت انتخاب مزوتراپی برای این افراد گزینه مناسبی نیست و شاید بهتر باشد افراد با پزشکان دیگری مشورت کنند.

مزوتراپی

 

مزوتراپی در حقیقت یکی از روش‌های درمان و جراحی زیبایی است که افراد می‌توانند از مزوتراپی برای رفع مشکلات پوستی، لاغری یا ریزش مو استفاده کنند. در مزوتراپی فرد متخصص به‌وسیله یک دستگاه و با سوزن (آمپول) مخصوص مزوتراپی مواد طبیعی را تزریق می‌کند. مواد طبیعی مانند مواد معدنی ویتامین‌ها که به پوست صورت، سر یا بدن با توجه به خواسته شخص، مورد استفاده قرار می‌گیرد. نوع این مواد که در تزریق استفاده می‌شود با توجه به هدف شما از عمل جراحی متغیر خواهد بود.

مزوتراپی انواع مختلفی دارد و درمان‌های گوناگونی از طریق آن انجام می‌شود مانند مزوتراپی مو، مزوتراپی بینی مشهد، مزوتراپی صورت، مزوتراپی لاغری یا مزوتراپی دست. مزوتراپی بینی نسبت به قبل رواج بیشتری پیدا کرده است. در چند سال اخیر به دلیل اینکه افراد به دلایل مختلف بینی‌های خود را عمل می‌کنند یکی از روش‌هایی که مورد توجه برخی از آن‌ها قرار گرفته است و عوارض عمل بینی را ندارد مزوتراپی بینی است. در این روش می‌توان برای انحراف بینی، مشکلات بعد از جراحی بینی مانند عدم تقارن و دیگر موارد استفاده کرد.

مزوتراپی بینی مناسب چه افرادی است؟

مراحل مزوتراپی بینی

یکی از روش‌هایی که از لحاظ هزینه برای افراد مقرون به‌صرفه‌تر است مزوتراپی بینی مشهد است. افراد می‌توانند با صرف هزینه کم‌تر و بدون درگیری‌های مسائل مربوط به جراحی بینی از این روش استفاده کنند. البته باید با پزشک متخصص مشورت کنند که آیا انجام این کار برای آن‌ها گزینه مناسبی است یا نه. افرادی که گزینه مناسب‌تری برای مزوتراپی بینی هستند افرادی هستند که:

  • خواهان رفع قوس و قوز بینی خود هستند.
  • افرادی که بینی آن‌ها غیر قرینگی و تورفتگی دارد می‌توانند از این شیوه استفاده کنند.
  • افرادی که دچار انحراف نوک بینی هستند.
  • افرادی که در نوک بینی خود غیر قرینگی مشاهده می‌کنند.
  • اشخاصی که می‌خواهند نوک بینی آن‌ها بالاتر باشد.
  • افرادی که پل بینی تو رفته دارند.
  • افرادی که روی سطح یا نوک بینی خود ناصافی و تو رفتگی می‌بینند.
  • افرادی که یک بار عمل زیبایی بینی انجام داده‌اند اما از عمل خود راضی نیستند.
  • افرادی که دارای بینی‌های بزرگ و نامتناسب هستند.

اما باز هم تأکید می‌شود که این موارد شاید برای همه افراد یکسان نباشد. امکان دارد شخصی یکی از این موارد را در صورت خود داشته باشد اما بنا به دلایل دیگر، مزوتراپی بینی برای آن گزینه مناسب نباشد. حتماً برای انجام این کار باید با پزشک مشورت کنید؛ زیرا هر فرد دارای خصوصیت‌های ویژه و متفاوتی است که با توجه به آن باید اقدام به هر کاری کند.

 

ایمیل خود را وارد کنید...

مطالب بیشتر

هزینه مزوتراپی در مشهد
روش های تقویتی

هزینه مزوتراپی مشهد چقدر است؟

افراد زیادی با مشکل ریزش مو مواجه هستند. ریزش مو می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد به عنوان مثال برخی از افراد به دلیل مسائل

هزینه کات ریش مشهد
کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش مشهد چگونه است؟

در میان آقایان همان اندازه که موی سر اهمیت دارد و در زیبایی افراد تأثیر می‌گذارد، موی ریش و سبیل نیز حائز اهمیت است. ریش