هزینه کاشت ریش مشهد چگونه است؟

هزینه کات ریش مشهد

در میان آقایان همان اندازه که موی سر اهمیت دارد و در زیبایی افراد تأثیر می‌گذارد، موی ریش و سبیل نیز حائز اهمیت است. ریش علاوه بر اینکه عاملی برای افزایش اعتماد به نفس در آقایان است در برخی از فرهنگ‌ها و ادیان نشان‌دهنده اعتقادات بوده و یک نماد مذهبی به شمار می‌رود. خیلی از مردها موهای پرپشت سر را تنها عامل زیبایی در خودشان نمی‌دانند بلکه در صورتی که ریش و سبیل پرپشتی هم داشته باشند خود را زیبا و جذاب می‌دانند؛ به همین علت یکی از دغدغه‌های اصلی که برخی از مردها به آن دچار می‌شوند کم پشتی ریش‌ها ‌است. اکثر سوالاتی که برای افراد در حوزه کاشت ریش پیش می‌آید این است که هزینه کاشت ریش مشهد چقدر است؟ آیا بعد از کاشت ریش افراد دچار ریزش موی صورت خواهند شد یا نه؟ در این سری از مقالات سماطب قصد داریم به بررسی این موضوع بپردازیم در ادامه با ما در کلینیک کاشت ریش سماطب همراه باشید.

قیمت کاشت ریش مشهد

هزینه کاشت ریش مشهد

همان طور که در مقدمه به آن اشاره کردیم یکی از عواملی که تأثیر زیادی در زیبایی و جذابیت مردان دارد، داشتن مو و ریش پرپشت است. در صورتی که به هر دلیلی ریش‌ها پرپشت نباشند و یا دچار ریزش شوند، در چهره مردان تأثیر منفی خواهد گذاشت. این عوامل باعث شده است افراد به دنبال راه‌هایی باشند که از طریق آن مجدد ریش بکارند. لازم به ذکر است که کاشت ریش به‌صورت طبیعی خیلی ارزان نیست. برای کاشت ریش روش‌های مختلفی وجود دارد که برخی از این روش‌ها را افراد باید به‌صورت مکرر انجام دهند تا نتیجه آن بادوام باشد و در صورت عدم انجام این کار، امکان دارد تأثیر خود را از دست دهد. اما بعضی دیگر از روش‌ها هستند که با یک هزینه اولیه افراد می‌توانند شاهد تأثیرات دائمی آن باشند؛ که از جمله این روش‌ها می‌توان به کاشت طبیعی ریش اشاره کرد.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که تمایل دارید ریش و سبیل‌های پرپشتی داشته باشند و می‌خواهید به‌طور طبیعی ریش‌های شما رشد کند می‌توانید از این روش استفاده کنید. شما با یک سرمایه گذاری اولیه توانسته‌اید کاری انجام دهید که تأثیر ارزشمندی بر زیبایی و اعتماد به نفس شما داشته باشد و نتیجه آن دائمی باشد. برای اینکه متوجه شوید آیا هزینه کاشت ریش مشهد از لحاظ اقتصادی به نفع شما است یا نه می‌توانید هزینه این کار را با تأثیری که دارد مقایسه کنید. زمانی که شما از این روش استفاده می‌کنید دیگر لازم نیست که از روش‌های موقت برای ترمیم آن استفاده کنید. همین عامل باعث می‌شود که در طولانی مدت از لحاظ مالی برای شما امر مقرون به‌صرفه‌ای باشد.

کاشت ریش و دلیل از دست دادن ریش‌ها

یکی از روش‌های پیشرفته برای آقایانی که به دلایل مختلف ریش‌های خود را از دست داده‌اند پیوند مو از پوست سر، به نواحی مختلف در صورت است. این موها به‌صورت طبیعی رشد می‌کنند و حتی امکان کوتاه کردن، اصلاح، تراشیدن و یا مدل دادن برای آن‌ها وجود دارد. این روش این قابلیت را دارد که یک ناحیه کوچک تا یک ناحیه بزرگ را کاملا ترمیم کند. شما می‌توانید برای اینکه هزینه کاشت ریش را جویا شوید با سماطب در ارتباط باشید تا همکاران ما به‌درستی شمارا راهنمایی کنند. مهم‌ترین مواردی که باعث ریزش ریش و سبیل می‌شود عبارت هستند از:

 • عوامل ارثی
 • مشکلات هورمونی
 • سوختگی
 • خارش‌های شدید
 • کمبود برخی از مواد مغذی و ویتامین‌ها در بدن
 • زخم شدن صورت
 • عفونت در ریشه مو
 • ترس و فشارهای روحی به دلایل مختلف
 • ناراحتی‌های پوستی یا قارچ

کاشت ریش مشهد مرد

هزینه کاشت ریش مشهد و مراحل انجام آن

دلیل اصلی این که فولیکول‌های مو از قسمت پشتی پوست سر برداشته می‌شود این است که موهای این ناحیه پرپشت هستند و به همین علت از این قسمت استفاده می‌شود. جراح باید هر کدام از این فولیکول‌هایی که برداشته است را در ناحیه‌ای از صورت که نیاز به تراکم بیشتری دارد، قرار دهد. این کار باعث پر شدن ریش و سبیل می‌شود. بعد از اینکه مراحل کاشت فولیکول تمام می‌شود باید سریع رشد کند و نتایج خوبی را برای فرد به دنبال داشته باشد. معمولا مردانی که این عمل را انجام می‌دهند بعد از گذشت ۱۴ روز می‌توانند موهای صورت خود را تراشیده و موهای جدید را هر طوری که می‌خواهند مدل دهند. موهای جدید معمولا بعد از گذشت ۲۷ روز می‌ریزند؛ اما این ریزش نشانه عدم موفقیت عمل نیست بلکه این یک نشانه مثبت است که این فرآیند به‌درستی انجام شده است.

مراحل کاشت

 • اولین مرحله از کاشت ریش به‌صورت طبیعی آزمایش‌های لازم روی صورت فرد است تا مشخص شود که فرد مورد نظر هیچ مشکلی برای انجام این عمل ندارد.
 • طی جلسات مشاوره باید فرد مورد نظر با متخصص خود صحبت کند و چیزی که انتظار دارد را کاملا توضیح دهد تا مطابق با خواسته او این کار انجام شود.
 • در مرحله بعد باید یک نقطه از بدن به‌عنوان مثال پشت سر، به‌عنوان یک بانک مو برای برداشتن گرافت‌ها انتخاب شود. همان طور که اشاره کردیم معمولا بهترین قسمت برای انجام این کار پشت سر است؛ اما گاهی اوقات اتفاق افتاده است که از موهای سینه نیز برای این کار استفاده شود.
 • بعد از پشت سر گذاشتن این مراحل زمان انجام فرایند اصلی می‌رسد که پزشک متخصص باید به‌وسیله بی‌حسی موضعی ناحیه مدنظر را بی‌حس کند تا فرد هیچ دردی را احساس نکند. بعد از انجام این کار باید گرافت‌ها را به‌دقت و بااحتیاط بر اساس آن روشی که تعیین شده است از سر خارج کرده و بعد از انجام دادن مراحل آمادگی زیر میکروسکوپ در ناحیه مشخصه روی صورت بکارد.

چه افرادی می‌توانند کاشت ریش انجام دهند

قبل از اینکه بحث هزینه کاشت ریش مشهد مطرح باشد این سؤال به وجود می‌آید که چه افرادی می‌توانند کاشت ریش انجام دهند؟ کاشت ریش روی صورت چه کسانی قابل انجام است؟ معمولا مردانی که فاقد مو هستند می‌توانند این کار را انجام دهند و بهترین راه حل برای این افراد است. فرقی نمی‌کند افرادی که قصد کاشت ریش دارند به دلیل نازکی و کم پشتی مو است یا نقاط خالی در یک سمت یا دو طرف صورت آن‌ها وجود دارد؛ در هر شرایطی اعم از مسائل ژنتیکی، سوختگی و هر مشکل دیگر عمل کاشت قابل انجام است و هیچ محدودیتی ندارد. کاشت ریش بهترین راه حل برای افرادی است که دچار کمبود یا عدم ریش هستند و می‌خواهند ریش‌های پرپشت و انبوهی داشته باشند. برای مشاوره رایگان می‌توانید با شماره 09381244060 تماس بگیرید.

ایمیل خود را وارد کنید...

مطالب بیشتر

هزینه مزوتراپی در مشهد
روش های تقویتی

هزینه مزوتراپی مشهد چقدر است؟

افراد زیادی با مشکل ریزش مو مواجه هستند. ریزش مو می‌تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد به عنوان مثال برخی از افراد به دلیل مسائل

هزینه کات ریش مشهد
کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش مشهد چگونه است؟

در میان آقایان همان اندازه که موی سر اهمیت دارد و در زیبایی افراد تأثیر می‌گذارد، موی ریش و سبیل نیز حائز اهمیت است. ریش